PŘESNOST | KVALITA | SPOLEHLIVOST
Choose language: cz | en
Uživatel nepřihlášen.

Měřící systémy geometrie koleje

Komerční železniční výzkum, spol. s r.o.

Naše firma je zaměřena na výrobu a vývoj měřících zařízení pro kompletní diagnostiku geometrie trati, kolových a kolejnicových profiloměrů, mikrogeometrie a zařízení pro měření průjezdného profilu.

Výzkum a vývoj

Prioritou naší firmy je udržení pozice v oblasti moderních technologií. Proto se aktivně podílíme na několika výzkumných projektech.

Naše současné projekty

Mezi naše současné projekty patří dokončení vozíku pro měření prostorové průchodnosti trati a přídavné zařízení na měření vlnkovitosti koleje pro vozík Krab.


Jsme certifikováni dle ČSN EN ISO 9001:2009
(Návrh, vývoj, výroba a servis měřících a technologických zařízení používaných v konstrukci a stavbě železničního svršku)

Novinky

Jako vystavovatelé jsme se zúčastnili mezinárodního veletrhu Innotrans 2016 v Berlíně.

Prohlédněte si naši prezentaci na railway-technology.com

Na naše webové stránky jsme umístili samoobslužnou technickou podporu, která mimo jiné nabízí: download nejnovějších verzí našich programů, sledování průběhu oprav a jejich historie, stažení kopie kalibračního listu, a výpis konfigurace zařízení.


Všechny typy zařízení Krab nově podporují technologii GPS. Využití zejména pro lokalizaci geometrických závad, značení význačných bodů na trati atd.


Modernizujeme vyhodnocovací software Krab 8.2. Mezi nové funkce patří podpora projektů, nový systém práce s tolerancemi a vylepšená podpora GPS s přímým vstupem do aplikace Google Earth.


© 2014 KŽV, spol. s r.o.